Sme technologická spoločnosť a pôsobíme na trhu od roku 2000. Našim cieľom je poskytovať spoľahlivé, robustné a flexibilné riešenia informačných systémov, ktoré pomôžu našim klientom a partnerom pri riadení obchodných procesov a splnia ich očakávania v oblasti rozvoja informačných technológií.

Dlhodobo sa venujeme riešeniam pre finančné inštitúcie a špecializujeme sa aj na oblasť integrácií, vývoja mobilných aplikácií ako aj implementácii zákazkových informačných systémov. Ako najnovší prírastok sme zaradili do portfólia komplexnú platformu pre podporu telemedicínskych procesov telemon®

Ľudia

Kvalitný ľudský kapitál je našou silnou stránkou. Zameriavame sa na poskytovanie kvalitných služieb pre našich klientov. Motivácia, sústavný profesionálny rast a vzdelávanie v oblasti nových technológií sú pre nás kľúčové. Robíme všetko pre to, aby sme boli pre našich klientov spoľahlivým partnerom pri ich raste a plnení technologických potrieb. Staviame na vytváraní a udržiavaní stabilného a dlhodobého partnerstva v oblasti informačných technológií s klientmi aj s obchodnými partnermi.

 

Technológie a platformy

Technológie, ktoré používame na vývoj, vždy prispôsobujeme v čase meniacim sa technologickým trendom a požiadavkám klientov. Vaša vízia je našou výzvou, pri ktorej kladieme vysoké nároky na finálny produkt. Vhodné technológie vyberáme podľa typu projektu, očakávanej funkcionality a s ohľadom na inovatívne postupy.

 

Spoločný úspech je to, čo nás najviac motivuje

Staviame na vytváraní a udržiavaní stabilného a dlhodobého partnerstva v oblasti informačných technológií aj s klientmi aj s obchodnými partnermi. Naši technologickí partneri: